Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Не получили письмо с кодом активации?
    Печать

Автор Тема: Який інвертор краще купити для будинку?  (Прочитано 104 раз)

Оффлайн Veles

• Пользователь
  • **
  • Развернуть
Всім привіт! Через планові та аварійні відключення електроенергії, я вирішив купити собі інвертор, але не можу визначитись який краще придбати. Хто купував, порадьте хороший варіант.

Google

Оффлайн JohnLock

• Пользователь
  • **
  • Развернуть
Re: Який інвертор краще купити для будинку?
« Ответ #1 : 25 Январь 2023, 18:17:17 »
Для будинку щонайкращим варіантом являється сонячний інвертор, він перетворює сонячну енергію в електрику, що дозволяє користуватися своєю технікою навіть коли подовгу немає електроенергії.

Оффлайн Veles

• Пользователь
  • **
  • Развернуть
« Ответ #2 : 25 Январь 2023, 18:19:29 »
Бачив у знайомих сонячні панелі на будинках, мабуть, також такі інвертори купували. Може підкажеш конкретну модель сонячного інвертора, і було б добре знати магазин де його можна купити.

Оффлайн JohnLock

• Пользователь
  • **
  • Развернуть
« Ответ #3 : 25 Январь 2023, 18:27:43 »
Так до нього потрібно купувати сонячні панелі, але це не проблема. Перед тим як купити я подзвонив в магазин Intstyle, і спеціалісти мені допомогли підібрати інвертор, який мені підходить під потреби.

Купував я інвертор 12V/230V 1.5 кВт 1500 Вт MPPT 80A чистий синус, гібридний, сонячний https://intstyle.com.ua/ua/tovari-dlya-doma/elektrotovari/invertori/invertor-12v230v-15-kvt-1500-vt-mppt-80a-chistij-sinus-gibridnij-solnechnij до якого докупив сонячні панелі, мені пояснили як все під'єднати, і я з цим впорався без проблем. Тепер навіть коли вимикають світло, я це не відчуваю, холодильник, газовий котел, та інша техніка працюють.

Печать
Тэги:

Rambler's Top100

PDA|WAP2