Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Не получили письмо с кодом активации?
    Печать

Автор Тема: Чорна п'ятниця  (Прочитано 118 раз)

Оффлайн Veles

• Пользователь
  • **
  • Развернуть
Чорна п'ятниця
« : 11 Ноябрь 2022, 17:53:28 »
Доброго вечора любі друзі. Я дуже давно беру участь в розпродажах в чорну п'ятницю, але зараз така ситуація в країні що навіть не знаю чи можна очікувати цей розпродаж. Хто володіє хоч якоюсь інформацією підкажіть будь-ласка.

Google

Чорна п'ятниця
« : 11 Ноябрь 2022, 17:53:28 »

Оффлайн JohnLock

• Новичок
  • *
  • Развернуть
Re: Чорна п'ятниця
« Ответ #1 : 11 Ноябрь 2022, 17:55:05 »
Я теж полюбляю брати участь в таких розпродажах. Нещодавно натикався на таку інформацію, що чорна п'ятниця буде. Дуже чекаю цього дня, тому що хочу оновити в будинку деяку техніку.

Оффлайн Veles

• Пользователь
  • **
  • Развернуть
« Ответ #2 : 11 Ноябрь 2022, 17:57:03 »
А як можна дізнатись в якому магазині очікувати розпродаж? Допоможіть мені хоч якоюсь інформацією. В моєї дружини скоро день народження і було б не погано по знижці придбати їй хороший планшет.

Оффлайн JohnLock

• Новичок
  • *
  • Развернуть
« Ответ #3 : 11 Ноябрь 2022, 18:00:24 »
Якщо я не помиляюсь, то в інтернет-магазині Алло найбільші знижки які коливаються від 50% и не рідко доходить до 90%. Тим більше дуже легко можна оформити замовлення яке доставлять новою поштою. Менеджери з вами зв'яжуться та допоможуть з вибором найкращої техніки. Якщо вам дуже цікаво дізнатися більше про чорну п'ятницю https://allo.ua/ua/blackfriday/ переходьте по ссилці та перечитайте більш подробно. Хорошого вам настрою та приємних вам замовлень.

Печать
Тэги:

Rambler's Top100

PDA|WAP2