Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Не получили письмо с кодом активации?
    Печать

Автор Тема: Який пилосос купити у Львові?  (Прочитано 108 раз)

Оффлайн Николай72

• Новичок
  • *
  • Развернуть
Який пилосос купити у Львові?
« : 26 Октябрь 2022, 11:30:42 »
Потрібна порада від тих, хто розуміється на пилососах, яку у Львові купити краще? Думаю придбати з насадками, щоб можна було робити прибирання не тільки підлоги, а ще кахлі та меблів. Але якого типу найкраще придбати пилосос?

Google

Який пилосос купити у Львові?
« : 26 Октябрь 2022, 11:30:42 »

Оффлайн Veles

• Пользователь
  • **
  • Развернуть
Re: Який пилосос купити у Львові?
« Ответ #1 : 26 Октябрь 2022, 12:33:08 »
Я так розумію, що робот-пилосос вам не підійде, а шкода - класно такий прибирає. Ще можна подивитися на миючі пилососи, вони зараз є різні в продажу і за різними цінами.

Оффлайн Николай72

• Новичок
  • *
  • Развернуть
« Ответ #2 : 26 Октябрь 2022, 13:36:06 »
Та думав купити робот пилосос, але у нас собака який спить на дивані, теж чистити треба. Тому купуватиму такий, щоб можна було і меблі чистити без проблем.

Оффлайн Veles

• Пользователь
  • **
  • Развернуть
« Ответ #3 : 26 Октябрь 2022, 14:05:18 »
Мені здається що вибирати краще між самсунгом і філіпсом, ці компанії класну побутову техніку роблять і точно пилососи їх виробництва будуть класні. Подивіться такі пилососи у Львові https://allo.ua/ua/l-viv/products/pylesosy/ якраз у магазині Алло на них найкращі ціни.
А що стосується по функціоналу, то звичайно купуйте сміливо мийний пилосос з різними насадками, які знадобиться в прибиранні квартири та чистки меблів. Та ще якщо буде контейнер для збирання пилу та сміття – просто краса. Його легко виймати з пилососа та очищати від скупчення сміття.

Печать
Тэги:

Rambler's Top100

PDA|WAP2